Berisha: Pushuesit vidhen në Ksamil! Narkopolicia vadit dhe ruan hashashin

===============
Ish kryeministri Berisha nëpërmjet një denoncimi në facebook shprehet se ndërsa pushuesit vidhen në Ksamil, narkopolicia, siç e cilën ai Policinë e Shtetit, vadit dhe ruan arat e hashashit.
STATUSI

Pushuesit i vjedhin ne Ksamil!
Narkopolicia vadit dhe ruan hashashin. Nuk ka pune me hajnat e hoteleve.

Lexoni denoncimin e pushuesit dixhital. sb

Pershendetje Dr skandal , jemi ne ksamil na eshte vjedh hoteli mbrem naten tani mar vesh qe edhe dy hotele te tjer jan grabitur , kemi dy ore qe presim policine akoma spo vine . shtet …….