Home Aktualitet Bashkia Sarandë mban premtimin: Theri viça dhe shqerra

Bashkia Sarandë mban premtimin: Theri viça dhe shqerra

Bashkia Sarande ka zhvilluar sot nje aksion kunder mbareshtimit te bagetive ne zonat e banuara.

Loading...

Gjate aksionit jane kapur  neper kasolle vica dhe qengja, te cilat me pas jane cuar ne thertore.

Ende nuk dihet se ku do te perfundoje mishi i therur, por nga burime ende te pakonfirmuara thuhet se te perbrendshmet u beren kokorec.

   

 

loading...
loading...