Bashkia Sarandë 90 milionë lekë për shtrimin e rrugicave në Gjashtë, Metoq dhe Shelegar

14/01/2311:34

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.