Bashkia Finiq nderon me “Çertifikatë Mirënjohje” spitalin e Sarandës

29/09/207:59

Shperndaje:


Këshilli bashkiak i Finiqit ka nderuar me Çertifikatë Mirënjohje spitalin e Sarandëa.
Motivacioni i kësaj Çertifikate ka qenë puna në shërbim të banorëve të Bashkisë Finiq sidomos gjatë muajve të pandemisë.

Çertifikata është dorëzuar në një takim në ambjentet e spitalit të Sarandës nga kryetari i bashkisë Finiq Kristo Kiço dhe kryetari i Këshillit Bashkiak Harallamb Pandeqi.

Në ceremeni merrnin pjesë drejtori i spitalit Sarandë Erjon Dhroso, mjeku Niko Kuri, nëndrejtori Florjan Sali dhe përfaqësues të tjerë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.