Banorët e Nivicës dalin përsëri në protestë për Kakomenë

20/11/2010:31

Shperndaje:


Banorët e Nivicës kanë dalë sot përsëri në protestë.
Shkak sipas tyre është bërë fakti se ditën e sotme në Kakome banorët kanë parë disa makineri, të cilat ende nuk dihet se çfarë punimesh po kryejnë.
Mesazhi i Banorëve në Saranda Web:

Pershendetje Saranda Web!
Jemi disa banore te fshatit Nivice dhe jemi perplasur sot me nje firme te panjohur, e cila kryen punime ne menyre te jashteligjshme ne gjirin e Kakomese.
Policia eshte ne mbeshtetje te tyre.
Per shkak te pandemise numri i personave te mbledhur ne kete ngjarje eshte i ulet.
Publikojeni ju lutemi!


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.