Automjeti aksidenton mushkën dhe largohet nga vendngjarja, pronari apel drejtuesit të mjetit

08/09/229:44

Shperndaje:

Një aksident ka ndodhur gjatë orëve të natës në aksin rrugor Sarandë – Lukovë, ku një automjet është përplasur me një mushkë.

Si pasojë e goditjes së fortë, mushka ka mbetur e ngodhur në vend.

Pas ngjarjes, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja dhe pronari i mushkës e ka gjetur mushkën mëngjesin e sotëm të ngordhur.

Pronari i mushkës apelon ndaj drejtuesit të mjetit të aksidentit të paraqitet për të bërë zhdëmtimin e dëmit të shkaktuar, përndryshe do të përbllet me pasoja ligjore.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.