Auron Tare ngre shqetësimin: Butrinti do jepet me Koncension

12/06/2020:53

Shperndaje:


Gjatë emisionit OPEN të Rudina Xhunga studiuesi Auron Tare është shprehur se “Fakti që Butrinti përgatitet të jepet me koncension një fondacioni të huaj është shumë shqetësuese”.

Deklaratat janë bërë gjatë emisionit ku diskutohej për deklaratat e Sgarbit dhe gazetarja Rudina Xhunga ka kërkuar që për problematikën e Butrintit së shpejti të realizohet një emision i posaçëm.

VIDEO https://www.dailymotion.com/video/x7uf7jl


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.