Arrestohet personi që vodhi supermarketin në Sarandë

Policia e Sarandës njofton se ka arrestuar një 48-vjecar si autorin e vjedhjes së një marketi në lagjen nr. 4 të Sarandës.
Gjatë vjedhjes së marketit, policia thotë se 48-vjecari arriti të merrte paketa të ndryshme, 12.000 lekë, 350 euro si dhe disa shishe me pije të ndryshme alkoolike.
Materialet hetimore ndaj shtetasit të mësipërm iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

 

Spread the love
Loading...
AlbanianEnglishFrenchGermanGreekItalianMacedonianPolishRussianSwedish