Arrestohet në flagrancë një burrë në Sarandë, u denoncua për dhunë ndaj bashkëshortes

13/05/2312:05

Shperndaje:

Policia njofton se specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin V. Xh., 54 vjeç, banues në Sarandë.

Arrestimi i tij u krye pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

BUTRINT – BUTRINTI ANTIK – VIDEO NË BUTRINT
OMONIA: Refuzojmë të dhënat e Censit, mungesë transparence! Regjistrim i posaçëm për minoritarët
UNESCO: Jo menaxhim të fragmentarizuar në Butrint, të sqarohen me urgjencë kufijtë
Plazhi i Bunecit – Buneci Beach – VIDEO
Fatjona Golden Beauty Sallon kërkon Parukiere dhe Ndihmës Parukiere
Pas denoncimit të përsëritur në Saranda Web, dhjetra punonjës të Ujësjellësit zbarkojnë në Gjashtë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.