Arrestohen 4 shqiptarë dhe një greke me 21.3 kg heroinë

01/03/199:26

Shperndaje:


Operacion i policise greke ne Kakavije, Egaleo, Haidari dhe Melisia.
Arrestohet 4 shqiptare dhe 1 greke, sekuestrohen mbi 21 kg heroine. Fillimisht ne Athine jane kapur gjate kontrolleve ne banesa e makina, 21 kg 399 gram heroine.
Per kete jane arrestuar 3 shqiptare 40, 42 dhe 48-vjec si dhe nje shtetase greke 43-vjece.
Operacioni ka vijuar ne piken kufitare te Kakavijes, ku eshte kapur ne tentative per t’u larguar drejt Shqiperise, kreu i grupit kriminal, nje shqiptar 32-vjec.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.