Arrestohen 4 efektivë policie në Sarandë

06/06/1910:11

Shperndaje:


Policia e Sarandës ka shoqëruar katër punonjës të Policisë Kufitare në komisariat. Efektivët e ndalur me inicialet K. Ç,
Th. Gj,  Sh. G dhe  N.L janë kontrollorë të pikës së kalimit në Qafë – Botë. Shoqërimi i tyre është bërë nga Shërbimi i Çështjes së Brendshme dhe Ankesave

Mësohet  se  Prokuroria e Krimeve të Rënda ka lëshuar tashmë urdhër arrestet për katër efektivët e shoqëruar.

Ende nuk ka detaje për shkeljet që mund të kenë kryer, por priten detaje të reja rreth arsyes së shoqërimit të katër kontrollorëve të pikës kufitare Qafë-Botë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.