Arrestohen 2 të rinj për vjedhjen e 1 celulari

29/06/178:12

Shperndaje:


Arrestohen 2 te rin për vjedhjen e 1 celulari.
Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e dy shtetasve, 30 dhe 35 vjec pasi më datë 28.06.2017, në lagjen Nr.2 Sarandë, sipas policisë 2 këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë vjedhur një aparat cellular të llojit “Samsung-Galaxy J-7”, në pronësi të një 40 vjeçari nga Elbasani.
Materialet u referuan në Prokurori për veprën penale “Vjedhja”, parashikuar nga nenet 134 dhe 25 i Kodit Penal.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.