Arkad Duka dhe Izet Sila emrat e 2 kandidatëve për kryetar të PS në Delvinë

25/12/198:41

Shperndaje:


Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Partisë Socialiste, e cila ka vendosur për emrat e kandidatëve për kryetar të Degëve të kësaj force politike në rang bashkish, Saranda Web ka zbardhur emrat e 2 kandidatëve që do të jenë përballë për të siguaruar mbështejen e anëtarësisë socialiste për drejtimin e degës së Delvinës.
Kryesia e PS ka vendosur për Delvinën të garohet mes kryetarit aktual të PS Izet Sila dhe kryetarit të Njësisë Administrative Vergo Arkad Duka.

Ende nuk është caktuar data se kur do të mbahen votimet për Delvinën ku Arkad Duka dhe Izet Sila do të jenë përballë anëtarësisë për të fituar mbështetjen se kush do të drejtojë PS Delvinë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.