Anila Denaj, Niko Kuri dhe Kristo Kiço ndezin qirinj në shenjë solidarizimi

05/03/2311:39

Shperndaje:

Anila Denaj, Niko Kuri dhe Kristo Kiço ndezin qirinj në shenjë solidarizimi

Sot Shqipëria nderon me një Ditë Zie Kombëtare viktimat e tragjedisë së aksidentit të tmerrshëm hekurudhor në Larisa.

Deputetët Anila Denaj, Niko Kuri dhe Kryetari i Bashkise Finiq Kristaq Kico. Ndezen qirinj ne kishen e Shen Merise ne Kostar, Mesopotam. Duke u bashkuar simbolikisht me Greqinë, me familjet greke dhe shqiptare që humbën të dashurit e tyre në këtë tragjedi.

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.