Alket Hyseni uron nxënësit për fillimin e shkollës, jep edhe këshilla

13/09/2015:11

Shperndaje:


Të dashur nxënës!
Bëhuni #GatiPërShkollë 📚🎒,👉🏼bëhuni #superheronj💪🏼#mbanimaskën🙏🏼 #ruanidistancën🟡
Kështu ruani veten, ruani shokët, ruani prindërit dhe gjyshërit që të mos sëmuren dhe ndihmoni që ta mundim
🤜#COVID19🤛

Ju përqafoj nga larg dhe ju uroj nga zemra suksese, shëndet e mbarësi, juve dhe mësuesëve👩‍🏫👨‍🏫 tuaj të dashur e të palodhur, në këtë vit arsimor 📚atipik!

Mos harroni të studioni fort dhe silleni mirë, të bëni krenarë prindrit që ju kanë dritën e syve, tik-tak zemre, motiv gëzimi, të bëheni të aftë për veten, familjen, shoqërinë dhe atdheun tonë të dashur!


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.