Alket Hyseni takim ne Berdenesh: Ne 26 qershor ndahemi nga shushunjat

20/06/1710:25

Shperndaje:


Alket Hyseni takim ne Berdenesh: Ne 26 qershor ndahemi nga shushunjat

Berdeneshi ishte ndalesa e radhës e kandidatit për deputet të Partisë Socialiste të Sarandës, Alket Hysenit, i cili ka nisur turin e takimeve përmbyllëse të fushatës elektorale.
Duke u ndalur në gjërat konkrete që janë bërë nga qeveria socialiste vetëm në muajt e fundit, Alket Hyseni i ka kërkuar votën banorëve për mandatin e dytë qeverisës.
Nga Berdeneshi Alket Hyseni i është drejtuar edhe emigrantëve, të cilët më datë 25 Qershor nuk duhet të hezitojnë, por duhet të kthehen në vendlindje dhe të ushtrojnë të drejtën e votës.
“Zgjedhja është e thjeshtë, votoni për atë forcë që ka treguar se di të bëjë punë dhe ajo forcë është Partia Socialiste”,- u shpreh Alket Hyseni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.