Akuzat për pedofili/ Gjykata e Sarandës jep “Burg pa afat”

24/04/2011:05

Shperndaje:


Bajram Tusha në sallën e gjyqit ka mohuar akuzat.
Shkoj në burg për shkak e vetëm se unë këtë familje e kam ndihmuar, ka thënë ai.

Prokuroria ka kërkuar burg pa afat në bazë të denoncimit të 17 vjecares dhe të dashurit të saj, gjithahtu edhe një përgjim ambjental gjatë momentit të ballafaqimit midis 17 vjecares dhe Bajram Tushës.

Prokuroria përfaqësohej nga Alba Dhima dhe Elidon Hysenaj, gjyqtare Suela Xhani

https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1486734418164872/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.