Aksidentohet në Fratar automjeti nga Saranda. Të plagosurit drejt Tiranës

25/02/1923:22

Shperndaje:


Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Fier. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në fshatin Fratar, ku makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin anësor. Tre prej të plagosurit janë dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar, ndërsa njëri ndodhet në spitalin e Fierit.

Te plagosurit e aksidentit drejt Tiranes :

1-Grisel Aliaj 28 vjeç nga Saranda

2-Ardit Manaj 22 vjeç nga Tepelena

3-Uranie Kafexhiu 33 vjeçe nga Saranda.

4-Aldo Mali 33 vjeç nga Berati ndodhet në spitalin e Fierit

Shkak i aksidentit dyshohet se ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonte automjete dhe mungesa e ndriçimit në rrugë. Po punohët për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./ argjirolajm.net


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.