Aksidenti tragjik, humb jetën 27-vjeçari nga Saranda dhe shoqja e tij

31/12/2115:47

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.