Aksidenti në hyrje të qytetit, i riu transportohet drejt spitalit të Sarandës

15/03/219:11

Shperndaje:


.
Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në hyrje të qytetit të Sarandës.
Informacionet e para janë se një i ri është aksidentuar me motor.
Burime të Saranda Web informojnë se i riu vuan nga epilepsia dhe ka humbur ndjenjat duke u rrëzuar. 

I aksidentuari është transportuar drejt spitalit të Sarandës për ndihmë mjekësore.

Fatmirësisht, nga aksidenti ka marrë vetëm plagë të lehta, për të cilat ka marrë mjekim dhe më pas është larguar nga spitali.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.