Aksident i rëndë në Ksamil, automjeti përplaset me 1 motor.
Nje mjet dhe nje motorr jane perplasur me njeti tjetrin ne Ksamil.
Mesohet se nga aksidenti kane mbetur dy te plagosur.
Ne gjendje te rende drejtuesi i motorit.
Ende nuk behen te ditur emrat e te plagosurve, te cilet jane transportuar ne spitalin e Sarandes.

Loading...

 

loading...
loading...