Aksident në rrugën Konispol – Krane, 1 grua mbetet e plagosur dhe transportohet në spital

26/09/2312:26

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.