Aksident në Qafën e Muzinës, fatmirësisht vetëm dëme materiale

23/02/1911:55

Shperndaje:


Nje aksident ka ndodhur paraditen e sotme ne aksin rrugor Sarandë – Gjirokastër, në Qafën e Muzinës.
Si pasojë e aksidentit famirësisht nuk ka patur të lënduar, por vetëm deme materiale, të cilat për autoveturën ka qenë të shumta.
Policia ka mberritur në vendngjarje në nje kohë të shpejtë dhe po kryen veprimet për përcaktimin  e shkaqeve të aksidentit, por paraprakisht mendohet se ka qenë shpejtësia e kamioncinës dhe lagështia në rrugë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.