Aksident mes një automjeti dhe një motoçiklete, ka të plagosur

.
Një aksident i rëndë është është shkaktuar si pasojë e përplasjes së një automjeti dhe një motoçiklete në një kryqëzim pranë spitalit.
Informacionet e para bëjnë të ditur se si pasojë e aksidentit ka të plagosur të cilët janë transportuar në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.
VIDEO