5 këshilltarë bashkiakë ndihma ushqimore në 15 familje, mes tyre 7 të sugjeruara nga Saranda Web

30/03/2019:04

Shperndaje:


5 Anëtarë të Këshillit Bashkiak Sarandë kanë shpërndarë sot ndihma ushqimore për 15 familje, mes tyre 7 familje të sugjeruara nga Saranda Web, familje këto të cilat në këto ditë gjenden në vështirësi ekonomike si pasojë e izolimit dhe papunësisë.

Sinan Ahmet, Denisa Islamaj, Tatjana Aliko, Figali Kallojeri dhe Valbana Vasili, me kontributet e tyre kanë mundësuar përgatitjen e pakove ushqimore për 15 familje.

Urojmë që kjo nismë të përqafohet edhe nga bizneset, si shenjë solidariteti qytetar në këto ditë të vështira izolimi.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.