40 kg kanabis kapen nga policia, prangoset 1 person

08/11/1816:43

Shperndaje:


Policia greke ka ndaluar në Sajadhe një mjet që vinte nga kufiri gjelbër. Brenda në mjet u gjetën dhe sekuestruan 14 pako me 40 kg 860 gram marijuanë dhe 9 pako me 2 kg 190 gram hashash çokollatë.

Në pranga përfundoi drejtuesi i mjetit 39-vjeç. Ndërkohë në vendin e quajtur Rajo, u gjet i braktisur një mjet që rezultoi të kishte rolin e kontrollorit te rrugës per kalimin e mjetit me drogë.

Drejtuesi i mjetit te braktisur, nje shtetas 26-vjec, u kap ne Nea Selefkia, Igumenice

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.