24 orë nga operacioni i policisë në Sarandë, asnjë automjet luksoz i bllokuar

23/09/1710:52

Shperndaje:


24 orë nga operacioni i policisë në Sarandë, asnjë automjet luksoz i bllokuar.
Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga superaksioni i policisë për verifikimin dhe bllokimin e automjeteve luksoze në Sarandë, policia nuk ka dhënë asnjë detaj rreth këtij operacioni.
Nga burime të Saranda Web mësohet se deri tani nuk ka asnjë automjet të bllokuar.
Menjëherë pas fillimit të këtij operacioni të paralajmëruar me shumë bujë, qytetarët shprehën mosbesim në aksione të tilla të cilat i cilësojnë si aksione show, pasi nëse operacioni kishte vërtetë qëllimin për sekuestrim mjetesh apo asetesh me prejardhje kriminale, nuk kishte arsye për t’u njoftuar paraprakisht.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.