1 i arrestuar dhe 2 të tjerë në ndjekje për 13 gr kanabis

sarande droge

Policia e Shtetit bën të ditur se më datë 07.01.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi K. Mahilaj dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë për shtetasit M.SH e A.B, vjeç 23, 22 e 23, banues në fshatin Berdenesh, Sarandë dhe Tiranë, pasi dyshohet se në rrugën Myslym Shyri, Mahilaj u kap me 13 gr. lëndë e dyshuar narkotike e llojit Cannabis Sativa”, kurse 2 miqtë e tij M e A, akuzohen se nuk kanë kallëzuar.