1 i arrestuar dhe 2 të tjerë në ndjekje për 13 gr kanabis

08/01/1615:46

Shperndaje:

1 i arrestuar dhe 2 të tjerë në ndjekje për 13 gr kanabis

Policia e Shtetit bën të ditur se më datë 07.01.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi K. Mahilaj dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë për shtetasit M.SH e A.B, vjeç 23, 22 e 23, banues në fshatin Berdenesh, Sarandë dhe Tiranë.

Arrestimi i tyre u krye pasi dyshohet se në rrugën Myslym Shyri, Mahilaj u kap me 13 gr lëndë e dyshuar narkotike e llojit kanabis, kurse 2 miqtë e tij M e A, akuzohen se nuk kanë kallëzuar.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.