Ujërat e zeza të stacionit të pompimit përmbytin shtëpitë në Ksamil

Ngjarja raportohet nga banorët, të cilët kanë dërguar në Saranda edhe video nga banesa e përmbytur.
Pershendetje Saranda Web
Jemi nje familje nga Ksamili. Kanë shpërthyer ujerat e zeza te stacionit te pompimit dhe na kane permbytur shtepine, duke demtuar gjithe mobiljet.
Nuk na pergjigjet asnje nga zyrtaret.
Ju lutemi ta publikoni, shkruan qytetari.

VIDEO

Përmbytje me ujëra të zeza në KsamilDegjoni thirrjen dhe reagimin e dëshpëruar të qytetarit

Gepostet von Saranda Web am Dienstag, 22. September 2020

Pershendetje Saranda WebJemi nje familje nga Ksamili. Kanë shpërthyer ujerat e zeza te stacionit te pompimit dhe na…

Gepostet von Saranda Web am Mittwoch, 23. September 2020