Pushuesi nga MV humbet celësat e automjetit në Ksamil

Prsh Saranda Web
Jam ne pushime ne Ksamil, fatkeqesisht i kam humb celsat e makines dhe nuk mund ti gjej.
Ju luten nese keni mundesi ta publikoni kete lajm flm
Kontakt: +38977866888