Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

124,941FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
21.2 ° C
22.2 °
19.4 °
94 %
3.4kmh
20 %
Sun
31 °
Mon
30 °
Tue
29 °
Wed
29 °
Thu
27 °
x