Destinacione

video

VIDEO – Shpella e Shen Merise – Bogaz, Konispol

VIDEO - Shpella e Shen Merise - Bogaz, Konispol Shpella e Shen Merise ndodhet ne Gryken e Bogazit, ne anen jug-lindore te Malit te Milese. ...

Dokumentar

Lista e monumenteve të kulturës në Sarandë

A DINI SE RRETHI I SARANDËS DHE DELVINËS  KA PLOT 13 KESHTJELLA. 21 TEMPUJ DHE OBJEKTE KULTI. 5 QYTETRIME TE LASHTA DHE DHJETRA MONUMENTE TE TJERA… ...

Biznese në Sarandë

JADORE Sarande

JADORE Sarande Adresa: Rruga "Abedin Dino", përballë NERANXI TEL: 069 828 4133    

Emisione

VIDEO – Reportazh i 1980 për Sarandën, Ksamilin dhe Butrintin

VIDEO - Reportazh i 1980 për Sarandën, Ksamilin dhe Butrintin  
video

30 Minuta Fokus Xhorxhi Vasili

30 Minuta Fokus Xhorxhi Vasili https://www.youtube.com/watch?v=7rHMMqQnS_I  

Rrjeti Saranda Web

0FansLike
44FollowersFollow
3,093FollowersFollow
215FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Moti në Sarandë

Sarande
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
93%
2.1kmh
0%
Thu
15 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
14 °
Mon
13 °

Njoftime

Njoftime

Shitet dyqan 60 m2 ne Sarande, cmimi 86,000 euro

Dyqani ndodhet ne rrugen prane hyrjes se portit te Sarandes, perballe agjencise se udhetimeve FINIKAS Lines. Siperfaqja e dyqanit eshte 60 m2, mundesi modifikimi...

Kërkohet hotel me qera në Sarandë

Kompani serioze ne fushen e turizmit interesohet per hotel me qera ne Sarande. Te interesuarit te dergojne me mesazh ne Saranda Web ose 0695307154 - Emrin,...

Shitet vilë në bregdetin e Sarandës

Shitet nje vile 4 kate me siperfaqe 300 m2 Kati i pare eshte biznes, ndersa dy katet e tjera jane gazhonjera, mundesi biznesi per...

Sarandë: Njoftim punësimi në market

Njoftim punësimi. Market industrial ne qender te Sarandes kerkon te punesoje nje shitese. Te kete pervoje si dhe njohuri te kompjuterit Te interesuarat te...

Shitet vile në rrugën Sarande – Delvine

Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2 Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë,...