Friday, December 4, 2020

DESTINACIONE TURISTIKE

VIDEO/ Kisha e Shen Merise, Manastiri Krorez

Kisha e Shen Merise, Manastiri Krorez - VIDEO https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/332131430684292/ Kisha e Manastirit të Shën Mërisë Krorëz është ndërtuar në një breg shkëmbor, në një pozitë natyrore...

Saranda dhe thesaret e saj – DOKUMENTAR

Saranda dhe thesaret e saj - DOKUMENTAR KLIKO për ta ndjekur në youtube https://www.youtube.com/watch?v=0sJnipfuz28  

Karahaxhi

Karahaxhi është një fshat i vogël ndërmjet Sarandës dhe Delvinës. Ky vend është mjaft i njohur, pasi rrepet shekullorë në këtë fshat e kanë...

Muri i Demës – Dema Wall – VIDEO

Muri i Demës ndodhet prane Manastirit te Shengjergjit, ne rrugen Sarande-Ksamil. Muri i Demes ka  gjeresi 9.60 metra dhe  gjatesi 850 meter dhe  mendohet...

Plazhi Pema e Thate

{"videoid":"1527887923140","type":2,"ratio":0.75}   Plazhi Pema e Thate. Plazhi Pema e Thate ndodhet afër Ksamilit, përballë ishullit të Korfuzit (rreth gjysmë milje larg). Plazhi është i vogël, ka...

VIDEO – Kalaja e Vivarit (Kalaja Ali Pashës Butrint)

VIDEO - Kalaja e Vivarit (Kalaja Ali Pashës Butrint) https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1415696738601974/

BIZNESE NË SARANDË

SPORT

PUBLIKIMET E FUNDIT

127,653FansLike
10,084FollowersFollow
237FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
broken clouds
12 ° C
14.4 °
8.9 °
100 %
12.9kmh
75 %
Fri
14 °
Sat
16 °
Sun
18 °
Mon
14 °
Tue
14 °