Zjarri djeg banesën në Lagjen nr. 4

07/12/1520:17

Shperndaje:

Zjarri djeg banesën në Lagjen nr. 4

Një banesë në lagjen nr 4-të të Sarandës është shkrumbuar nga flakët pasditen e sotme
Nga të dhënat e para dyshohet se shkak ka qenë një shkëndijë elektrike.
Megjithëse forcat zjarrfikëse mbërritën në kohë zjarri shkaktoi dëme të konsiderueshme material.

Zjarri djeg banesën në Lagjen nr. 4

Banesa e djegur ndodhej në katin e parë, dhe në momentin kur kanë rënë flakët ka qenë vetëm nusja e familjes Çobani


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.