Zbardhen emrat e kandidatëve të PS për bashkitë Sarandë, Delvinë, Finiq dhe Konispol

11/03/1919:34

Shperndaje:


Partia Socialiste është duke mbledhur në çdo bashki të vendit Asambletë Socialiste në të cilat mbledh propozimet dhe hedh për diskutim kandidaturat për kryetarë bashkish për zgjedhjet e 30 qershorit.
Report TV ka zbardhur kandidaturat kryesore në të gjithë vendin disa javë më parë.
Sarande: Ardian Kola, Ardian Gurma, Alket Qendro ose Sheme Lulo
Delvinë: Pandi Zhonga ose Dritan Xhaferi
Konispol: Shuaip Beqiri
Finiq (Në diskutim për t’jua lënë aleatëve të minoritetit grek)


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.