Vrasësi i delvinjotit shëtit i lirë në Athinë, mediat greke nxjerrin videon e kreut të “Luanëve”

30/01/2420:49

Shperndaje:

35 vjeçari shqiptar Erlis Salaj, i shpallur në kërkim për vrasjen Pëllumb Islamit, shëtit i lirë në shtetin grek.

Mediet greke ka publikuar një video të tij, teksa pozon në rrjete sociale krah një grupi personash.

I njohur si kreu i bandës së “Luanëve” Salaj akuzohet për vrasjen e Pëllumb Islamit më 21 shkurtit 2023 në Nea Ionia të Athinës.

Islami ishte duke parë ndeshjen kur e kapën plumbat e shkrehur mes 7 shqiptarëve që u përfshinë në një debat ende pa u ulur në tavolinë dhe më pas kanë dalë jashtë dhe kanë shkrehur armët.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.