VIDEO/ Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat, arrestohet i riu,shoqërohet me qese plehrash në kokë

17/10/2019:34

Shperndaje:


Një person është vënë në pranga pasi akuzohet se ka grabitur dhe përdhunuar shumë gra në Palasë. Mësohet se i riu është vënë në pranga pasditen e soptme, disa ditë pasi nga banorët e Palasës janë bërë denoncime të shumta për grabitje dhe dhunë.

Në videon e mëposhtme,  shihet momenti kur Policia e fut në ambientet e komisariatit të riun, teksa në kokë i kanë vendosur një qese plehrash. Mësohet se në aksionin për arrestimin e të riut ishin angazhuar dy punonjës policie me një motor, por ai ka bërë rezitencë dhe ka tentuar të largohet me vrap drejt kodrave.

Njëri nga policët i ka bërë thirrje që të ndalojë, por ai ka vazhduar të vrapojë, duke bërë që efektivët të qëllojnë me armë zjarri në ajër, për ta frikësuar. Kur ka dëgjuar të shtënat me armë zjarri, i riu ka ndaluar dhe është dorëzuar.

VIDEO

https://youtu.be/HVdqu9HngYo


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.