VIDEO e aksidentit! Makina thyen kangjellat, rrotullohet dhe bie në oborrin e një banese

19/06/2218:50

Shperndaje:

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Sarandë.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie. Për pasojë janë plagosur 2 të rinj që janë dërguar me urgjencë në spital. 

Ende nuk dihet arsyja e aksidentit të rëndë por nga pamjet duket se automjeti është shkatërruar. Në video duken pamjet e aksidentit kur makina vjen me shpejtësi, thyen kangjellat, rrotullohet dhe bie në oborrin e banesës.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.