Vetëhelmohet me fotoksinë, arrestohet bashkëjetuesi

shalesNgjarja ka ndodhur në fshatin Shalës të bashkisë Konispol. 19-vjeçarja M. C sipas policisë, e ka ndërrmarrë aktin si pasojë e dhunës fizike të ushtruar nga bashkëjetuesi i saj 31-vjecar me inicialet J. A
Fatmirësisht 19-vjaçarja e ka kaluar rrezikun për jetën dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekut. Policia ka njoftuar se ka arrestuar në flagrancë shtetasin J.A, vjeç 31, banues në fshatin Shalës.

 

.