“Vëllezërit Shalari” sjellin në Sarandë gjigandin e hidrosanitareve BILLA

29/12/1620:34

Shperndaje:


Saranda çdo vit e më tepër po hyn në vëmendjen e bizneseve dhe markave më të njohura kombëtare dhe ndërkombëtare.
Me një ceremoni të posaçma të organizuar në ambientet e biznesit të “Vëllezërve Shalari” është prezantuar sot bashkëpunimi më i ri i “Vëllezërve Shalari” me gjigandin e hidrosanitareve-pllaka-parketeve BILLA.
Në këtë ceremoni ku janë mbledhur miq dhe klientë të përhershëm, por edhe të interesuar të tjerë, janë prezantuar në show room-in e ngritur enkas gama e materialeve të Billa, të cilat vijnë në Sarandë si ekskluzivitet në bashkëpunim me “Vëllezërit Shalari”.
Show Room-i do të jetë i hapur për vizitorët gjatë gjithë ditëve të festave deri në ditët e para të Janarit.shalari15741164_1783816115214003_1631261809101183160_n15697299_1783816125214002_8564187371871475913_n

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.