Vdes një fëmijë 7 muajsh nga të ftohtit

21/01/1620:29

Shperndaje:


Sarande, nje vajze 7 – muajshe, e kane sjelle te pajete ne spitalin e Sarandes. Menjehere eshte njoftuar policia e cila ka nisur hetimet. K.S 7 muajshe eshte femija i trete i Misir Spahiut nga Dibra i cili jeton ne fshatin Cerkovice, bashkia Finiq. Familja  Spahiu jeton në ambientet e shkolles se fshatit. Babai i femijes nuk ka pranuar te firmose per te kryer autopsine e femijes dhe pasi e pa edhe policia e ka marre ate nga spitali. Sipas bluzave te bardha dhe policise dyshohet qe femija te kete vdekur nga te ftohtit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.