Ukrainasja merr lekët e italianit 73 vjecar

30/06/1816:50

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton se u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Sarandë, për një shtetase vjeçe 40, banuese në Ukrainë.
Kjo pasi më datë 28.06.2018, rreth orës 17:30, në një supermarket ka gjetur dhe marrë një sasi në euro, të një shtetasi vjeç 73, banues në Itali.
40 vjecarja ukrainase do të përballen me drejtesine ne Shqiperi me akuzen e nenit 134 te Kodit Penal per vjedhje.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.