Ujrat e zeza zbresin në port për t`u “uruar mirëseardhjen” turistëve

12/09/1711:01

Shperndaje:


Ujrat e zeza zbresin në port për t`u “uruar mirëseardhjen” turistëve.
Si të mos mjaftonte derdhja dhe shpërthimi i herëpashershëm i ujrave të zeza në të gjithë qytetin dhe plazhet publike të Sarandës, prezenca e tyre prej kohësh ka zbritur në Portin e Sarandës.
Kjo pra është pamja që shikojnësapo hyjnë dhe kur largohen përditë qindra turistë të huaj, të cilët vijnë për të vizituar Sarandën dhe pikat e tjera turistike. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.