U thyhen xhamat 2 automjeteve, 2 persona u vjedhin telefonat 3 personave

27/08/1721:56

Shperndaje:


Nata e kaluar nuk ka kaluar aq e qetë në Sarandë.
Gjatë natës, para një hoteli një 38-vjeçari banues në Sarandë, në mjetin tip “Ford”, i kanë thyer xhamin dhe i kanë vjedhur kasetofonin.
Gjithashtu në lagjen nr. 3 përpara pallatit, një 62-vjeçari, në mjetin tip “Benz” i kanë thyer xhamin.
Një tjetër ngjarje ka ndodhur reth orës 23:30 lagjen nr. 2 dy persona u kanë vjedhur 3 celularë tre të rinjve 21, 21 dhe 22 vjec, banues në Sarandë e Vlorë.
Për të gjitha këto raste Konisariati i Policisë Sarandë njofton se po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.