U hetua nga SPAK dhe dënua nga GJPKKO me 107 ditë burg, arrestohet në Konispol

28/08/2113:17

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë informon se specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale, ndaluan shtetasin A. E., 49 vjeç banues në Konispol.

Arrestimi i tij u bë pasi Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar Tirane, e ka dënuar me 3 muaj e 17 ditë burgim, për veprën penale “Ndihmë për kalim të kaligjshëm të kufirit”.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.