Thyhen dhe vidhen 5 automjete gjatë natës në Sarandë – FOTO

29/07/1714:09

Shperndaje:


Thyhen dhe vidhen 5 automjete gjatë natës në Sarandë – FOTO
Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në kulmin e sezonit turistik në Sarandë.
5 automjete mësohet se janë thyer me sende të forta gjatë natës në lagjen nr 1 në Sarandë.
Në disa prej tyre autorët kanë arritur të marrin kasetofona dhe sende të tjera.
Gjatë këtij akti, autorët për të fshehur  gjurmët e gishtave, kanë hedhur brenda mjeteve mbeturina dhe zhavorr.
Policia është njoftuar vetëm paraditen e sotme, ku ekspertët kanë bërë kqyrjen e mjeteve dhe të vendngjarjes.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.