Të gjithë me sytë nga votimet dhe “lufta” e Bashës, Bashkia Sarandë tendera 99%

09/05/2120:08

Shperndaje:


.
E ndërsa sytë e opinionit publik ishin mbërthyer tek fushata elektorale dhe më pas tek lufta e Lulzim Bashës, Bashkia Sarandë ka vijuar me intensitet të lartë tenderat problematikë, ose siç përshkruhen nga Openprocerement Albania, tenderat me Flamur të Kuq.
E përbashkëta e të gjithë tenderave, përveç skualifikimit të konkurentëve dhe shpalljes së fituesve në vlera afër fondit limit, është se për asnjë nga këta 8 tendera opozita nuk ka folur apo shkruar asnjë fjalë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.