Sulm nga disa persona me shkopa bejzbolli dhe mjete të forta pranë Portit në Sarandë

05/07/2112:02

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.