STAR Hotel në Sarandë kërkon të punësojë Recepsionist dhe Sanitare

03/06/2317:17

Shperndaje:

STAR Hotel në Sarandë kërkon të punësojë:

Sanitare

– Recepsionist Turni i Dytë

  • Të komunikojë anglisht
  • Të ketë Leje Drejtimi automjeti (për parkimin e mjeteve)

Për pagën dhe info të tjera kontaktoni në 0695256833


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.