Sherr për vijën e ujit, vritet me sende të forta 60-vjeçari

17/06/2019:39

Shperndaje:


Një 60-vjeçar dyshohet se është vrarë në Gjirokastër pas konfliktit për një vijë uji. Sipas informacioneve të para mësohet se viktima është identifikuar si K. Xhavara nga fshati Labovë.
Mësohet se 60-vjeçari është qëlluar me sende të forta nga Janaq Koleta 77 vjeç, i cili fillimisht u largua, por më pas u arrestua nga policia.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.