Rumuni sherr në lokal, më pas edhe me Policinë, arrestohet

21/02/229:36

Shperndaje:

Policia njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprat penale “Shkatërrimi i pronës” dhe “Mosbindja ndaj urdhrit të punonjësit të policisë së rendit publik”, shtetasin B. M., 31 vjeç, banues Bukuresht, Rumani.

Arrestimi i tij u krye pasi ka thyer xhamin e dritares së një lokali në Sarandë dhe nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë, për t’u shoqëruar në ambientet e Policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.